Awave AST11TV5
Kód: AST11TV5
Aktualizováno
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Na dotaz
Awave AST11TV5: 11" (275 mm) aktivní subwoofer do rezervního kola
Detailní informace
Registrace nového zákazníka DsounD Autohifi
Detailní popis produktu
Skvělé řešení do rezervy vášeho vozidla s výkonem až 500W RMS !!
Parametry:
  • Průměr subwooferu: 11" / 270 mm
  • Výkon: 500 W
  • Impedance: 2 Ohmy
  • Celkové harmonické zkreslení: <0,5%
  • Frekvenční rozsah 25 Hz - 300 Hz
  • Vysoká úroveň vstupní citlivosti: 280 mV - 10,8V
  • Nízka úroveň vstupní citlivosti: 140 mV - 5,4 V
  • Low pass filter: 50 - 200 Hz
  • Zvýraznění basů: od 0 do + 12 dB
  • Subsonický filtr: 25Hz
  • Jmenovitá hodnota pojistky. 30 A
  • Pomer signálu k šumu, dB > 95
  • Rozměry: 360x348x120 mm
  • LZE INSTALOVAT DO REZERVNÍHO KOLA S RÁFKEM NAD 15"
Obsah balení: Subwoofer, Dálkové ovládání, Příslušenství pro instalaci, Manuál v ENG jazyce.
Cena za 1 kus
Doplňkové parametry
Kategorie: Subwoofery + ozvučnice
Hmotnost: 11 kg
Awave AST11TV5: 11" (275 mm) aktivní subwoofer do rezervního kola: Awave AST11TV5: 11" (275m) aktivní subwoofer do rezervního kola
? Awave AST11TV5: 11" (275 mm) aktivní subwoofer do rezervního kola: Awave AST11TV5: 11" (275 mm) aktivní subwoofer do rezervního kola