Renault Fluence - aktivní subwoofer do rezervy Awave AST11TII
Kód: SUBWOOFER AST-11 FLUENCE
Akce Poslední kusy skladem
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Awave AST 11 01
Skladem (1 ks)
Detailní informace
Registrace nového zákazníka DsounD Autohifi
Detailní popis produktu
Výherce ocenění za Nejlepší subwoofer roce 2019 na mistrovství EMMA SINGAPORE 2019!
Upozornění.
Subwoofer se dá použít za přepokladu, že se vozidle NENACHÁZÍ příplatkové audio od značky BOSE.
Plusy subwooferu do rezervního kola:
  • dojezdové kolo zůstává ve voze a je jednoduše vyjmutelné
  • aktivní subwoofer Awave se pyšní hliníkovou konstrukcí a velkým 28 cm subwooferem
  • pro montáž není potřeba žádné další příslušenství ani speciální nářadí
  • tento set hraje přesné kvalitní basy pro doladění celkového zvuku vozu
Doporučujeme:
Parametry:
  • Typ produktu: subwoofer do rezervního kola
  • Výrobce: Awave
  • Výkon: 150 W RMS
  • Barva: černá
  • Velikost 11" (27.5cm)
  • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 150 Hz
  • Impedance: 2 Ω
  • Montážní hloubka: 72 mm
  • Poměr S / N:> 90 dB
  • THD @ Jmenovitý výkon: <0,4%
  • Vstupní citlivost: 1 V Vysoká úroveň, 0.4 V Nízká úroveň
  • Zvýšení basů: 0-12 dB
  • Fáze: 0-180 °
  • Subsonic: od 20Hz
  • Dolní propust (LPF): 50 Hz – 150 Hz
  • Rozměry 34.8 x 36 x 12 cm
  • Pojistka: 25 A